Aizvien vairāk uzņēmumi Latvijā saviem klientiem ievieš iespēju aizņemties atkārtoti konkrēta limita ietvaros. Tātad kredītlimits ir ierobežojums, kas nosaka to, cik lielu naudas summu Jūs varat aizņemties pie konkrētā kreditora. Ierobežojums tiek noteikts, izvērtējot šādus mainīgos:

  • klienta ienākumi;
  • klienta kredītvēsture;
  • klienta kredītsaistības;
  • apgādājamo skaits;
  • vecums;
  • līdzšinējā sadarbība ar aizdevēju.

Ja aizņematies pirmo reizi, sākotnējais kredītlimits būs noteikti zemāks. Izņēmums, situācijas, kad varat pierādīt, ka Jūsu ienākumi ir ļoti augsti. Iespējams, ka šādos gadījumos aizdevuma griesti tiks noteikti augstāki nekā parastajiem cilvēkiem.

Vivus kredītlimits

Naudas kredīts no Vivus. lv formāli ir pieejams līdz 1000 eiro, bet praksē šādu summu pirmajā reizē reti, kurš saņem. Ja pirmais aizdevums tiek atgriezts savlaicīgi, tad atkārtots aizdvums tiek izsniegts burtiski pāris minūšu laikā. Citi aizdevēji piezvana, aprunājas, lai uzzinātu, vai klients vēl strādā. Vivus gadījumā šāda prakse nav novērota.

Credit24 kredītlimits

Aizdevums no Credit24 ir pieejams divos veidos – a) parastais kredīts un b) kredītlīnija. Katram no pakalpojumiem ir sava cena un īpatnības. Kredītlīnija ļauj aizņemties noteiktā kredīta limita ietvaros, bet parastais patēriņa kredīts ir fiksēta summa, kas jāatmaksā noteiktā laikā. Galvenais credit24 trūkums – netiek piedāvāta iespēja pagarināt kredītlīguma termiņu. Ja naudu nevari atmaksāt savlaicīgi, jārēķinās, ka būs jāmaksā soda nauda.

Labākos aizdevējus varat atrast mūsu portāla sadaļā ātrie kredīti internetā. Daži no kreditoriem šobrīd piedāvā iespēju aizņemties bez komisijas maksas uz 30 dienām. Iespējams, ka tas ir svarīgāk nekā tas, cik liels ir mans kredītlimits.

Kāds ir mans kredītlimits