Mazie kredīti līdz 100 eiro nereti ir tas aizdevumu veids, kas Latvijas sabiedrībā ir vispieprasītākais. Tā ir pietiekami liela summa, lai taupīgi dzīvojot iztiktu vienu, bet ļoti taupīgi dzīvojot pat divas nedēļas. Nav noslēpums, ka liela daļa Latvijas dzīvo no algas līdz algai jeb no rokas mutē. Ja gadās neparedzēti izdevumi – auto remonts, slimība, santehnikas remonts vai kāds cits steidzams rēķins, tad nekas cits kā aizņemties neatliek.

Viens no veidiem kā aizņemties ir nebanku kredīti, kas tiek piedāvāti online vidē. Minimālās prasības šiem aizdevumiem ir salīdzinoši vienkāršas – 1. ir ienākumi, 2. nav iekļauts parādnieku reģistros, 3. ir bankas konts uz ko pārskaitīt naudu. Prakse diemžēl liecina, ka šī šķietami vieglā aizņemšanās ir arī galvenais iemesls nepārdomātai rīcībai. Tādi piedāvājumi kā pirmais kredīts bez maksas patiesībā ir aizdevumi, kurus var iegūt bez komisijas maksas uz laiku līdz 1 mēnesim. Atmaksājot parādu 30 dienu laikā kreditors neprasa nekādus papildus procentus. Tiesa, jāņem vērā, ka maksa par aizdevuma pagarināšanu nereti sasniedz 30% mēnesī, kas ir ļoti daudz.

Otrs variants, kas pieejams LR iedzīvotājiem, ja aizņemšanās internetā nepatīk ir kredīts no bankas. Ja jūs atbilstat ātro kredītu devēju prasībām, tad ir samērā liela varbūtībā, ka atbildīsiet arī komercbanku prasībām. Protams, bankas daudz rūpīgāk izvērtē klientu pietiekumus, jo ir radušās apstākļos, kad kredīti netika doti pa labi un pa kreisi. Šodien situācija ir nedaudz mainījusies un bankas varētu atļauties būt elastīgākas, taču ekonomiskās krīzes apstākļos ir apdedzinājušās un naudu aizdod nelabprāt.

Trešais variants ir tuvinieki. Iepriekš jau rakstījām, ka Ekonomikas ministrija ir izstrādājusi video, kura moto ir septiņas reizes nomēri un tad griez. Mūsu skatījumā tā ir pareiza stratēģija, taču jāņem vērā, ka ne visiem iedzīvotājiem ir laiks gaidīt, lai septiņas reizes nomērītu. Šajā brīdī palīgā nāk tavavieta.lv, kuras izstrādātais ātro kredītu uzņēmumu kalkulators ļauj internetā salīdzināt un atrast, kurš ir izdevīgākais naudas aizdevums. Novēlam, jums atrast sev izdevīgāko piedāvājumu, bet, ja plānojat reāli aizņemties, ļoti rūpīgi izvērtējiet savu maksātspēju un aizņemieties atbildīgi.

Parāds nav brālis un arī nebūs nekad. Kredīts 100 eiro, 1000 eiro vai jebkurā citā lielumā vienmēr būs jāatmaksā. Ja to nevarēsiet izdarīt, lieta nonāks līdz tiesai un tad izdevumi būs jau krietni vien lielāki.

Kad ņemt kredītu līdz 100 eiro ?