Atšķirībā no banku aizdevumiem ātro kredītu pieškiršana internetā noris pilnībā virtuāli. Klientam nav jādodas pie aizdevēja, lai lūgtu naudu. Pieteikšanās kredītam notiek aizdevēja mājas lapā, kur jāaizpilda anketa, bet vēlāk jāpārskaita reģistrēšanās maksa uz kreditora bankas kontu. Parasti maksa ir simboliska – 0,01 eiro cents. Šī maksājuma mērķis ir ļaut pārliecināties, ka kredītņēmējs tik tiešām ir tas par ko, uzdodas. Verifikācija tiek nodrošināta, izmantojot internetbankas verifikācijas procedūru – trīs pakāpju paroles un kodi.

Vai ātro kredītu devējiem var uzticēties ?

Saskaņā ar Latvijas likumdošanu aizdevumi internetā drīkst tikt piešķirti tikai tad, kad uzņēmums ir saņēmis atbilstošu PTAC licenci. Maksa par licences saņemšanu ir aptuveni 75 tūkstoši eiro, bet uzņēmumam papildus ir jābūt 300 tūkstošu lielam pamatkapitālam. Šādas prasības var izpildīt tikai tie aizdevēji, kuriem ir pietiekami liela finansiālā bāze, tātad mazajiem aizdevējiem nekādas cerības nav, pie nosacījuma, ka tie neapvieno spēkus kopīgai licences saņemšanai.

Datu apstrādi tiek veikta saskaņā ar augstiem drošības standartiem, jo tāda ir valsts Datu inspekcijas prasība, kas jāizpilda visiem kreditoriem, kas piedāvā piešķirt aizdevumus internetā. Nauda tiek pārskaitīta tikai uz to bankas kontu, no kura ir saņemta reģistrācijas maksa. Svarīgi pieminēt, ka šo maksājumu drīkst veikt tikai no sava konta, jo pretējā gadījumā tas būs bezjēdzīgs.

Piesakoties aizdevumam, kreditors izvērtēs visus datus un naudu uz klienta bankas kontu pārskaitīts aptuveni 10 – 20 minūtēs. Apstākļos, kad klientam ir konts kādā citā bankā, nevis tur, kur aizdevējam, nāksies gaidīt krietni ilgāk, reizēm līdz pat 2 – 3 darba dienām.

Aizņemoties atkārtoti tajā pašā uzņēmumā vairs nav vajadzīga nekāda verifikācijas procedūra, jo tas vienu reizi jau ir izdarīts. Atliek tikai norādīt vēlamo aizņemšanās summu un mazāk kā dažu minūšu laikā (ja ir konts vienā komercbankā) aizdevums tiks ieskaitīts jūsu kontā. Saņemt atkārtotu ātro kredītu vienā uzņēmumā var tikai tad, kad iepriekšējais aizdevums ir atmaksāts. Pirms veikt šādu soli ir svarīgi, salīdzināt vairākus piedāvājumus, jo tādā veidā var ietaupīt vismaz desmit, bet citreiz pat krietni vien vairāk eiro.

Kā notiek ātro kredītu atmaksa ?

Līdzīgi kā aizņemšanās arī ātro kredītu atmaksa noris pilnībā online režīmā. Viss, kas vajadzīgs, lai atmaksātu parādu ir internetbankas pieslēgums un pietiekoši līdzekļi klienta bankas kontā. Ieejiet savā profilā un pārskaitiet naudu uz kreditora norādīto bankas kontu. Maksājuma uzdevumā norādiet to informāciju, ko prasa aizdevējs un visam vajadzētu noritēt veiksmīgi. Svarīgi tikai atcerēties, ka arī norēķiniem internetā ir vajadzīgs kāds laiks, tādēļ neatlieciet parāda atmaksu uz pēdējo brīdi, jo kreditors va sākt rēķināt soda naudu par saistību nepildīšanu. Aizņemieties atbildīgi.<

Kā notiek kredīta saņemšana internetā